AUTOSKLO TEAM pobočka Praha 5 - Stodůlky

Popis cesty do naší pobočky AUTOSKLO TEAM Praha 5 - Stodůlky

Provozovna AUTOSKLO TEAM Praha 5 Stodůlky sídlí na adrese K Hájům 2671/8, Praha 5 - Stodůlky přímo v areálu bývalých Staveb silnic a železnic. Objekt pobočky AUTOSKLO TEAM Praha 5 je označen reklamními plachtami s nápisy AUTOSKLO TEAM, VÝMĚNA AUTOSKEL a další. Od vjezdu do areálu z ulice K Hájům vás přímo k nám do Autosklo Team Praha 5 dovedou dobře viditelné směrovky. V areálu najdete AUTOSKLO Team Praha vedle firmy Stiebel Eltron.

Popis pobočky AUTOSKLO TEAM Praha 5 - Stodůlky

Možnost parkování je přímo u provozovny AUTOSKLO TEAM Praha 5. Velikost dílny nám poskytuje dostatek prostoru pro opravy, výměny autoskel osobních, nákladních vozidel i autobusů za všech povětrnostních podmínek. I zákazníci AUTOSKLO TEAM Praha 5 mohou při opravách, výměnách poškozeného autoskla i při dalších službách využít prostory kanceláře s pohodlným sezením, WC, občerstvením a WIFI připojením. 

Provozní doba a informace o pobočce AUTOSKLO TEAM PRAHA 5 

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

Sobota

Neděle

8:00 - 17:00

8:00 - 17:00

8:00 - 17:00

8:00 - 17:00

8:00 - 17:00

8:00 - 12:00

po tel. dohodě

   Adresa provozovny AUTOSKLO TEAM PRAHA 5:

   AUTOSKLO TEAM s.r.o.
   K Hájům 2671/8
   155 00  Praha 5 - Stodůlky (ulice K Hájům - areál Stavby silnic a železnic)

   GPS souřadnice:

    50°3'25.927"N, 14°19'33.730"E

   Mapa zde ...

   Odpovědná osoba: David Růžička

   Kontakty:
 
tel.: 773151155, 235520223                                  mail: praha@autoskloteam.cz


Popis služeb pobočky AUTOSKLO TEAM Praha 5 - Stodůlky

Pobočka AUTOSKLO TEAM Praha 5 - Stodůlky nabízí kompletní služby AUTOSKLO TEAM jako výměna autoskla, oprava bodového poškození autoskla, prodej autoskel, autosklo poradenský servis, a další služby jak v prostorách pobočky AUTOSKLO TEAM Praha 5 - Stodůlky, tak i jako výjezdní mobilní autosklo servis. Služby mobilního servisu AUTOSKLO TEAM je možné využít po celém území hlavního města Praha včetně jeho hlavních částí jako Praha 1, Praha 2, Praha 3, Praha 10 i v přilehlých částech jako Praha Zbraslav, Praha Radotín, Praha Suchdol a dalších.

Mobilní autosklo servis Autosklo TEAM Praha

Vzhledem ke kvalitnímu zázemí a zkušenostem naší společnosti Autosklo Team jsme vytvořili pro naše zákazníky poměrně unikátní službu - výměna či oprava autoskla přímo u Vás, resp. v terénu. Vaše vozidlo opravíme téměř kdekoliv bez příplatků a s garancí kvality, která je pro AUTOSKLO TEAM samozřejmostí.

Díky velkému počtu našich poboček (autosklo Liberec, autosklo Jablonec n.N., autosklo Ústí n.L.autosklo Litoměřice a autosklo Praha) a našemu mobilnímu servisu Autosklo Team jsme schopni poskytnou výměnu či opravu autoskla po celém území ČR, kdekoliv Praha a i v zahraničí. AUTOSKLO TEAM Praha 5 a její servisní tým má za sebou úspešné montáže čelních autobusových autoskel v Německu, Rakousku, Holandsku a Francii.