Česká pojišťovna a.s.

ceska-pojistovna

http://www.ceskapojistovna.cz

tel.: 241 114 114

S Českou pojišťovnou a.s. spolupracujeme na všech provozovnách jako smluvní servis pro výměny i opravy autoskel na vozech všech značek. Tyto služby nabízíme i jako Českou pojišťovnou vybraný mobilní servis pro Liberec a okolí, Jablonec nad Nisou a okolí a Litoměřicko. I když je u nás mobilní servis pro všechny klienty samozřejmostí, stali jsme se partnerem pojišťovny pro tuto službu , která je nabízena přímo při hlášení škodní události klientům, kteří nemohou využít služeb provozoven smluvních servisů, popřípadě chtějí služby autosklo servisu využít doma, v práci či jinde, ať už z jakéhokoliv důvodu.

Produkty i služby České pojišťovny a.s. při pojištění vozidel a řešení škod z tohoto pojištění, patří dlouhodobě k tomu nejlepšímu na trhu. Vzhledem k dlouhodobým zkušenostem pracovníků pojišťovny je servis při řešení škod bezchybný a nastavený přesně podle potřeby klientů. Toto je v praxi nejlépe viditelné na rychlosti řešení škodních událostí, která u České pojišťovny probíhá vždy dle nastavených termínů.

My v AUTOSKLO TEAM spolupracujeme také se zástupci České pojišťovny pro pojišťování motorových vozidel. Snažíme se našim stálým klientům nabídnout ideální pojištění vozidel dle jejich potřeb a požadavků a pojištění u České pojišťovny patří mezi námi nejvíce doporučované.

Pro nezávazný výpočet ceny pojištění vašeho vozidla u České pojišťovny kontaktujte svoji nejbližší pobočku zde