GENERALI pojišťovna a.s.

Generali-pojistovna

https://www.generali.cz/

tel.: 244 188 188

Na všech provozovnách AUTOSKLO TEAM s.r.o. je samozřejmostí i spolupráce s Generali pojišťovnou. Jako smluvní servis pojišťovny zajistíme klientům Generali veškeré náležitosti při opravě a výměně autoskla a to s našimi službami, které vždy přináší i něco navíc. AUTOSKLO TEAM, si tak při řešení škodních událostí na autosklech u Generali, zajišťuje kompletní servis od zjištění podmínek pojištění, nahlášení škodní události a její další administrativní řešení, až po prohlídku poškozeného autoskla a jeho samotnou opravu. Toto vše probíhá v běžných termínech a bezplatně s přímým plněním na účet servisu. Při tomto můžete využít bezplatně i naše další služby jako mobilní servis, půjčení náhradního vozidla nebo odvoz a dovoz zákazníka či samotného vozidla.

Protože dlouhodobě spolupracujeme s místními agenturami Generali pojišťovny, máme dobrý přehled o produktech, které Generali nabízí. V tuto chvíli je produkt Generali - pojištění všech skel vozidla bez spoluúčasti, jedním z nejlepších produktů na trhu.

Zajímá vás pojištění Generali pojišťovny. Tak kontaktujte naše pracovníky a my vám zprostředkujeme nabídku pojištění přes naše spolupracující agentury.