Kooperativa pojišťovna a.s.

kooperativa

http://www.koop.cz/

tel.: 957 105 105

Stejně jako u ČPP, tak i u Kooperativa pojišťovny, jsme od začátku našeho provozu součástí sítě smluvních autosklo servisů. To nám ukládá způsob spolupráce s pojištovnou, ale i podmínky, které musí naše spolupráce s pojišťovnou a hlavně s jejími klienty, splňovat. Tyto Kooperativou nastavené podmínky splňujeme bez problémů a stejně jako všem našim zákazníkům, tak i klientům Kooperativa pojišťovny, nabízíme i mnoho služeb navíc. Všechny naše provozovny patří do sítě partnerů GLOBAL-EXPERT a to nás zařazuje do systému přímé likvidace škod na autosklech všech typů vozidel a zároveň nás to opravňuje k provedení prohlídek poškozených autoskel na vozidlech i u škod, které přímo neopravujeme.

Dlouhodobá spolupráce s Kooperativou nám dává přehled o nabízených produktech autopojištění. Kooperativa se svými produkty řadí mezi absolutní špičku na trhu. Její produkty v oblasti pojištění autoskel jsou od roku 2013 upraveny tak, že klient pojišťovny za běžnou cenu dostane pojištění autoskel, které lze při správném nastavení pojistné částky, nastavit přesně na míru jeho vozidlu popřípadě typu autoskel na jeho vozidle.

Jestli vás zajímá náš názor na pojištění vozidel u Kooperativy, chcete sdělit přesnou náhradu za autosklo vašeho vozidla nebo chcete nezávazně spočítat cenu pojištění u Kooperativa pojišťovny, tak nás kontaktujte na nejbližší pobočce.