Depositphotos_50134797_L_tiny

autobusová

skla

Zajišťujeme kompletní servis včetně pojišťoven.

Specialista NA AUTOBUSY VŠECH ZNAČEK

Při opravách a výměnách všech autobusových autoskel jsou základem kvality hlavně zkušenosti. Naši zaměstnanci mají dlouholeté zkušenosti s opravami čelních i ostatních autobusových skel. Práce s autobusy je pro nás to nejzajímavější v oboru autoskel a stále se v ní zdokonalujeme

Opravy a výměny autobusových autoskel řešíme bezplatně z pojistného plnění všech pojišťoven. Zajistíme kompletní servis s pojišťovnami a krytí škod zjišťujeme vždy před započetím opravy. Opravu čelního autoskla provádíme v nejbližších možných termínech dle dostupnosti nového skla.

Montujeme pouze značková autobusová skla za použití kvalitních vyzkoušených materiálů a přípravků. Prvotřídní kvalita materiálů nám dovolí i na montáž autobusových skel poskytnout záruku 36 měsíců. Při nákupu skel spolupracujeme s výrobci skel i autobusů a jejich zástupci v Česku i v zahraničí.

Spolupracujeme s dopravci s jedním vozem i mnohapočetným vozovým parkem. Hledáme vždy nejlepší individuální řešení všech problémů s autobusovými skly. Partnerům zaručujeme kompletní servis s nonstop pohotovostí pro opravy vozidel.

Potřebujete opravit sklo na vašem autě?

Jak postupovat

depositphotos_249324328-stock-photo-girl-using-smartphone-car-edit2

domluvte

si schůzku

S drobnými šrámy si ve autoskloservisu poradí.

poraďte se

s odborníky

Depositphotos_204805052_L_edit

vše vyřídíme

za vás

image

VYZVEDNĚTE

SI OPRAVENÉ AUTO

domluvte si s námi schůzku

najdete nás v 7 městech

blogujeme aneb

Rady a tipy od profesionálů

Autosklo po lublikaci kolejnic dočistěte hadříkem.

Naše služby

Oprava a výměna autoskla
a mnohem více

Naše práce nejsou jen opravy a výměny předních čelních autoskel, ale opravujeme i boční autoskla, zadní autoskla a v rámci možností se zabýváme i servisem střešních i ostatních oken do automobilů. Při nákupu autoskel a materiálů k jejich opravám potřebných spolupracujeme s hlavními dodavateli předních čelních, bočních i zadních autoskel do ČR, kterými jsou firmy AGC, PILKINGTON a SAINT GOBAIN.