nahradni-vozidlo-1

náhradní

vozidlo

Potřebujete být mobilní během opravy? Máme pro vás náhradní vozidlo.

Buďte mobilní i během opravy

Mezi služby, které poskytujeme nad rámec běžných služeb je možnost zapůjčení náhradního vozidla. Náhradní vozidlo je používáno na krátkodobou zápůjčku a mělo by sloužit k nejnutnější dopravě klienta po dobu opravy. Můžete ho využít po dobu opravy vozidla vašeho. Tato služba je určena klientům, kteří potřebují být mobilní i během opravy nebo potřebují vozidlo, aby měli jistotu, že v každém případě stihnou domluvenou schůzku a pod. Pro klienty našich provozoven je služba zdarma. Po dobu servisu je hrazena z pojistného plnění.

Službu je třeba si rezervovat předem již při objednání termínu výměny. Služba je bezplatná a klient se na půjčení podílí maximálně náklady na PHM podle domluvy a nájezdu km.

Snažíme se vozový park postupně obnovovat, půjčujeme vozidla s kompletním pojištěním vč. Havarijního poj.

Služba „Náhradní vůz“ je běžná v autoservisech, ale není v žádném případě standardem v servisech autoskel. AUTOSKLO TEAM si klientů váží a nabídka náhradního vozidla, je pouze dalším způsobem, jak to dáváme najevo.

Službu náhradní vozidlo v tuto chvíli nabízejí provozovny v Praze, Liberci, Jablonci, Ústí na Labem a Mladé Boleslavi, ale je možné si ji domluvit na všech našich provozovnách.

Vzhledem k omezenému počtu našeho vozového parku určeného pro půjčování klientům, je ale třeba objednat tuto službu s dostatečným předstihem.

V případě, že by náhradní vozidlo nebylo k dispozici jsme připraveni nabídnout vám alternativní službu. Jde o odvoz klienta do servisu i zpět, odvoz samotného vozidla, expresní výměna čelního skla popřípadě mobilní servis, kdy výměnu či opravu vašeho vozidla provedeme přímo u vás.

Potřebujete opravit sklo na vašem autě?

Jak postupovat

depositphotos_249324328-stock-photo-girl-using-smartphone-car-edit2

domluvte

si schůzku

S drobnými šrámy si ve autoskloservisu poradí.

poraďte se

s odborníky

Depositphotos_204805052_L_edit

vše vyřídíme

za vás

image

VYZVEDNĚTE

SI OPRAVENÉ AUTO

domluvte si s námi schůzku

najdete nás v 7 městech

blogujeme aneb

Rady a tipy od profesionálů

Autosklo po lublikaci kolejnic dočistěte hadříkem.

Naše služby

Oprava a výměna autoskla
a mnohem více

Naše práce nejsou jen opravy a výměny předních čelních autoskel, ale opravujeme i boční autoskla, zadní autoskla a v rámci možností se zabýváme i servisem střešních i ostatních oken do automobilů. Při nákupu autoskel a materiálů k jejich opravám potřebných spolupracujeme s hlavními dodavateli předních čelních, bočních i zadních autoskel do ČR, kterými jsou firmy AGC, PILKINGTON a SAINT GOBAIN.