nahradni-vozidlo-1

náhradní

vozidlo

Potřebujete být mobilní během opravy? Máme pro vás náhradní vozidlo.

Buďte mobilní i během opravy

Novinkou v našich službách AUTOSKLO TEAM, které poskytujeme klientům nad rámec běžných služeb je možnost zapůjčení náhradního vozidlo po dobu opravy vozidla vašeho. Tato služba je určena klientům, kteří potřebují být mobilní i během opravy vozidla nebo potřebují vozidlo, aby měli jistotu, že v každém případě stihnou domluvenou schůzku či jiné. Tato služby je běžná v autoservisech, ale není v žádném případě standartem u autoskel. My v AUTOSKLO TEAM si našich klietnů vážíme a nabídka náhradního vozidla, které svým stářím, kvalitou a spolehlivostí, splňuje nároky téměř všech zákazníků, je pouze dalším způsobem, jak to klientům dát najevo. Pro klienty našich provozoven je služby po dobu výměny čelního skla z pojistného plnění bezplatná tedy zdarma. Více informací sdělí ochotně personál vámi vybrané provozovny.

Službu náhradní vozidlo v tuto chvíli nabízejí provozovny AUTOSKLO TEAM Mladá Boleslav, AUTOSKLO TEAM Liberec a Jablonec nad Nisou, ale je možné si ji domluvit na všech našich provozovnách. Vzhledem k omezenému počtu našeho vozového parku určeného pro půjčování klientům, je ale třeba objednat tuto službu s dostatečným předstihem. V případě, že by náhradní vozidlo nebylo k dispozici jsme připraveni nabídnout vám jinou službu, která vám bude vyhovat podobně jako zapůjčení náhradního vozidla. Jde o odvoz klienta ze servisu i zpět, odvoz samotného vozidla, expresní výměna čelního skla popřípadě mobilní servis, kdy výměnu či opravu vašeho vozidla provedeme přímo u vás.

Potřebujete opravit sklo na vašem autě?

Jak postupovat

depositphotos_249324328-stock-photo-girl-using-smartphone-car-edit2

domluvte

si schůzku

S drobnými šrámy si ve autoskloservisu poradí.

poraďte se

s odborníky

Depositphotos_204805052_L_edit

vše vyřídíme

za vás

image

VYZVEDNĚTE

SI OPRAVENÉ AUTO

domluvte si s námi schůzku

najdete nás v 7 městech

blogujeme aneb

Rady a tipy od profesionálů

Naše služby

Oprava a výměna autoskla
a mnohem více

Naše práce nejsou jen opravy a výměny předních čelních autoskel, ale opravujeme i boční autoskla, zadní autoskla a v rámci možností se zabýváme i servisem střešních i ostatních oken do automobilů. Při nákupu autoskel a materiálů k jejich opravám potřebných spolupracujeme s hlavními dodavateli předních čelních, bočních i zadních autoskel do ČR, kterými jsou firmy AGC, PILKINGTON a SAINT GOBAIN.