Depositphotos_178905926_L_tiny

polepy autoskel

Fólie na autoskla

Jako doplňkovou službu poskytujeme profesionální polepy autoskel homologovanými autofóliemi 3M a INFRASOL.

AUTOFÓLIE

Na vybraných pobočkách AUTOSKLO TEAM se zabýváme homologovanými úpravami vozidel autofóliemi 3M a INFRASOL. Jako doplňkovou činností v tomto oboru jsou pro nás polepy autoskel, ve kterých mají naši pracovníci mnoholetou praxi. Stejně jako při výměnách a opravách autoskel, tak i u autofólií je u nás na prvním místě kvalita. Proto od začátku naší činnosti používáme pouze pro nás kvalitní a lety odzkoušené výrobky firmy 3M, která v oboru autofólií patří mezi absolutní špičku. Okrajově se zabýváme i trendovými polepy karoserií vozidel. Jak již bylo zmíněno, jedná se o doplňkovou službu, a proto se tomuto oboru nevěnujeme se 100% nasazením na všech provozovnách. V tuto chvíli máme za sebou několik celopolepů vozidel včetně polepu našich firemních vozidel do jednotného vzhledu a nespočet polepů střech, kapot i jiných částí vozidel.

Jsme zástupcem firmy 3M, která i díky své více než stoleté historii, zaručuje kvalitu všech svých výrobků. S autofóliemi 3M pracují naši zaměstnanci déle než deset let a jejich stálá kvalita nás nenutí ani uvažovat o jiném dodavateli fólií na polepy autoskel.

3M crystalline 90 - autofólie, s níž nemusíte mít strach z pokut

Všechny námi nabízené autofólie 3M mají homologaci 8SD 2546 pro použití na vozidlech v ČR a splňují tím vlastnosti, které určuje vyhláška při polepu všech autoskel mimo čelního a skel řidiče a spolujezdce. U těchto skel obecně platí, že nesmí být polepeny jinou než čirou fólií, aby opravdu měli určenou propustnost viditelného světla 70%. 3M však přišlo v roce 2012 s novinkou – autofólie CR90 zajistí pohodlí posádky jako běžné autofólie i při minimálním zatmavení.

Řešíte polep předních stahovacích autoskel vašeho auta, ale máte obavy z pokut a technické kontroly. 3M nabízí také prémiovou solární fólii 3M™ Crystalline 90. Ta byla testována Technickým a zkušebním ústavem stavebním Praha, akreditovanou zkušební laboratoří v Teplicích, a změřená propustnost světla při její aplikaci na přední boční autosklo vozu Škoda Fabia tónované již z výroby (25% zatmavení). Dle stanoviska tohoto ústavu výrobek v tomto případě splňuje požadavek EHK č. 43 a Vyhlášky Ministerstva dopravy a spojů ČR č.341/2002 Sb. na minimální propustnost předních bočních skel. 3M™ Crystalline 90 je jako jediná na trhu založena na bázi vícevrstvé nemetalické nanotechnologie. Vedle dalších vlastností umožňuje díky ní odraz až 34% celkové solární energie při současném zachování téměř čirého vzhledu. V letních měsících tak pomáhá udržet přijatelnou teplotu ve voze a snižuje množství energie potřebné pro klimatizaci.

Jedinou vlastností, která v tuto chvíli lehce odrazuje klienty od koupi 3M™ Crystalline 90 na autoskla svého miláčka je vyšší cena. Informujte se na cenu autofólií na kterékoliv z našich poboček a třeba vás mile překvapíme naší nabídkou.

máte zájem o polep vozu autofólií 3m nebo Infrasol?

Jak postupovat

depositphotos_249324328-stock-photo-girl-using-smartphone-car-edit2

domluvte

si schůzku

S drobnými šrámy si ve autoskloservisu poradí.

poraďte se

s odborníky

Depositphotos_204805052_L_edit

vše vyřídíme

za vás

image

VYZVEDNĚTE

SI OPRAVENÉ AUTO

domluvte si s námi schůzku

najdete nás v 7 městech

blogujeme aneb

Rady a tipy od profesionálů

Autosklo po lublikaci kolejnic dočistěte hadříkem.

Naše služby

Oprava a výměna autoskla
a mnohem více

Naše práce nejsou jen opravy a výměny předních čelních autoskel, ale opravujeme i boční autoskla, zadní autoskla a v rámci možností se zabýváme i servisem střešních i ostatních oken do automobilů. Při nákupu autoskel a materiálů k jejich opravám potřebných spolupracujeme s hlavními dodavateli předních čelních, bočních i zadních autoskel do ČR, kterými jsou firmy AGC, PILKINGTON a SAINT GOBAIN.