autoskloteam-karlovy vary (6)

autosklo team

Karlovy Vary

Zařídíme výměnu nebo opravu poškozeného autoskla profesionálně, rychle a efektivně.

Informace o pobočce

Adresa

Dalovická 201/11
360 04 Karlovy Vary

Otevírací doba

pondělí - pátek: 8:00 - 17:00
sobota: po tel. domluvě
neděle: po tel. domluvě

Možnost parkování je přímo u provozovny AUTOSKLO TEAM Karlovy Vary. Zákazníci AUTOSKLO TEAM Karlovy Vary mohou při opravě, výměně rozbitého či jinak poškozeného autoskla i při dalších službách, využít prostory kanceláře s pohodlným sezením, občerstvením a WIFI připojením a WC.
Kontaktní údaje AUTOSKLO TEAM Karlovy Vary

Pobočka AUTOSKLO TEAM Karlovy Vary nabízí kompletní služby AUTOSKLO TEAM jako výměna autoskla, oprava poškození autoskla, prodej autoskel, autosklo poradenský servis, i další služby, jak přímo v prostorách pobočky AUTOSKLO TEAM Karlovy Vary, tak i jako výjezdní mobilní autosklo servis. Služby mobilního autoskla pobočky AUTOSKLO TEAM Karlovy Vary je možné využít po celém území města Karlovy Vary, v celém okrese Karlovy Vary i v celém Karlovarském kraji a jeho okolí.

Mobilní autosklo servis AUTOSKLO TEAM Karlovy Vary

Vzhledem ke kvalitnímu zázemí a zkušenostem naší společnosti Autosklo Team jsme vytvořili pro naše zákazníky poměrně unikátní službu – výměna či oprava autoskla přímo u Vás, resp. v terénu.

Díky velkému počtu našich poboček (autosklo Liberec, autosklo Jablonec n.N., autosklo Ústí n.L., autosklo Litoměřice a autosklo Praha) a našemu mobilnímu servisu Autosklo team jsme schopni poskytnout výměnu či opravu autoskla po celém území ČR, kdekoliv ve městech Praha, Liberec, Ústí n.L., Jablonec n.N., Mladá Boleslav, Litoměřice a i v zahraničí.

potřebujete objednat naše služby?

Jak postupovat

depositphotos_249324328-stock-photo-girl-using-smartphone-car-edit2

domluvte

si schůzku

S drobnými šrámy si ve autoskloservisu poradí.

poraďte se

s odborníky

Depositphotos_204805052_L_edit

vše vyřídíme

za vás

image

VYZVEDNĚTE

SI OPRAVENÉ AUTO

Naše služby

Oprava a výměna autoskla
a mnohem více

Naše práce nejsou jen opravy a výměny předních čelních autoskel, ale opravujeme i boční autoskla, zadní autoskla a v rámci možností se zabýváme i servisem střešních i ostatních oken do automobilů. Při nákupu autoskel a materiálů k jejich opravám potřebných spolupracujeme s hlavními dodavateli předních čelních, bočních i zadních autoskel do ČR, kterými jsou firmy AGC, PILKINGTON a SAINT GOBAIN.

filosofie autoskloteamu

proč spolupracovat s námi?

profesionální přístup

Na prvním místě je pro nás vždy kvalitně odvedená práce. Pro výměnu či opravu autoskla a autoskel používáme pouze vyzkoušené metody a kvalitní materiály, které jsou základem kvalitně odvedené práce v každé činnosti nejen u autoskla a autoskel. Ke všem našim činnostem přistupujeme zodpovědně a profesionálně.

SPOKOJENÝ ZÁKAZNÍK

Hlavním produktem naší práce je, byl a vždy bude, spokojený zákazník, který se k nám bude vracet jako k osvědčenému partnerovi v oblasti výměny autoskla, opravy čelního předního skla a rád nás doporučí svým přátelům, kolegům a známým. Cílem naší práce je, aby opravy a výměny autoskel byly pro naše klienty co nejvíc bezstarostí a zbytečných administrativních povinností.

PŘÍJEMNÉ PROSTŘEDí

Chceme, aby výměna autoskla nebo oprava předního čelního skla byla pro všechny zákazníky na našich pobočkách příjemná a tomu se snažíme přizpůsobit vzhled provozoven, barvy, jejich vybavení a hlavně naše vystupování a celkový přístup k zákazníkovi. Chceme být pro naše klienty partner, ke kterému se rádi vrátí a naše slušné a příjemné jednání je proto samozřejmostí.

NADSTANDARTNÍ "A‑TEAM" SLUŽBY

Snažíme se zákazníkům vyjít vstříc opravdu ve všem co je v našich silách a každý zákazník od nás vždy dostane ten nejlepší možný servis, nejen při opravách autosklo a autoskel, ale při všech činnostech společnosti AUTOSKLO TEAM s.r.o.

PORADENSKÝ AUTOSKLO SERVIS

jako odborníci v oblasti autosklo oprav jsme připraveni vám nejen jako našim zákazníkům vždy co nejodborněji poradit a odpovědět při jakémkoliv problému a dotazu týkajícího se poškození autoskla, vlastností autoskla a autosklo obecně

Autosklo po lublikaci kolejnic dočistěte hadříkem.

recenze

Co říkají naši klienti

Mám autodopravu a můžu tuto firmu jen doporučit. Všude jinde, kde jsem potřeboval stejné služby, nebyly na takové úrovni jako tady, včetně přátelského jednání, hlavně cenově je to lepší jak u konkurence.
Josef Kavka
červenec, 2021
Můžu všem vřele doporučit. S Autoskloteam mám zkušenosti cca 8 let, vždy vše na jedničku. Přístup, rychlost a kvalita práce.
Dušan Sochor
říjen, 2021
Určitě znovu doporučuji, nikam jinam bych auto na výměnu okna už nedal. Maximální spokojenost a rychlost, moc děkujeme.
David Zanta
září, 2021
Vše rychle zařízené, bez problému. Super komunikace, hezké prostředí. Jako bonus vyluxované auto!
Lukáš Voplakal
září, 2021
image

o společnosti

My zaměstnanci AUTOSKLO TEAM s.r.o. máme s opravami autoskel, výměnami autoskel a prodejem autoskel i doplňkových materiálů k montážím a opravám skel, dlouholeté zkušenosti. Našim hlavním cílem v tomto oboru, je pomoci zákazníkům od nepříjemného problému, který rozbité či jinak poškozené autosklo přináší nebo může přinést a to tak, aby klienta oprava jakkoliv poškozeného autoskla stála co nejméně starostí, sil a v neposlední řadě i peněz. Více o nás »

sídlo:

Suchá 1, 400 02 Stebno

Informace o firmě

IČ: 28713397, DIČ: CZ28713397

pracovní doba poboček:

Pondělí–Pátek: 07:00–17:00

online poptávka

Kliknutím na "Odeslat zprávu" souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Více informací zde GDPR.

blogujeme aneb

Rady a tipy od profesionálů

Poptávka byla odeslána.

Děkujeme. Na váš e-mail jsme zaslali kopii zprávy.