Řešení pojistné události

MÁTE POŠKOZENÉ AUTOSKLO A NEVÍTE JESTLI JE POJIŠŤĚNÉ?
NEMÁTE CHUŤ ZABÝVAT SE ŘEŠENÍM ŠKODY S POJIŠŤOVNAMI?
NEBAVÍ VÁS HOVORY S PRACOVNÍKY INFOLINEK POJIŠŤOVEN?
JSTE ZVYKLÍ ŽE SI V AUTOSERVISU VŽDY VYŘÍDÍ VŠE SAMI?
CHCETE MÍT JISTOTU ŽE VAŠE OPRAVA PROBĚHNE BEZPROBLÉMŮ?

Zavolejte nám a my se o všechno postaráme za Vás

Naše práce není pouze oprava vozidla, zahrnuje komplexní administrativní servis od zjištění krytí vaší pojistné smlouvy popřípadě smlouvy viníka nehody, nahlášení škodní události, odeslání všech pojišťovnou požadovaných dokumentů a samozřejmě i převzetí pojistného plnění. Vy tak za opravu či výměnu autoskla neplatíte nic popřípadě pouze rozdíl mezi fakturovanou a pojišťovnou proplacenou částkou (DPH u plátců daně, spoluúčast nebo doplatek). Tento rozdíl zjišťujeme vždy ještě před započetím opravy. Po ukončení škodní události naše práce nekončí. V případě, že pojišťovna uzavře škodní událost jiným způsobem než proplacením faktury , vyřídíme formality nutné k reklamacím a stížnostem a uděláme vše proto, aby pojišťovna dostála svých závazků, stejně jako to vyžaduje od svých klientů.

✓ zjištění podmínek vašeho pojištění vozidla

✓ nahlášení škodní události příslušné pojišťovně
✓ zajištění prohlídky poškozeného autoskla
✓ vyřízení náležitostí s leasingovými společnostmi
✓ odeslání kompletní dokumentace přímo likvidaci
✓ převzetí pojistného plnění přímo od pojišťovny

Varianty pojistných událostí při opravách a výměnách autoskel

Pojistná událost na skle s plněním z povinného ručení viníka.

U tohoto řešení je vždy nutný kontakt pojištěného a to nejlépe přímo vámi nebo námi. V případě, že se vám nepodaří zkontaktovat viníka neprodleně po nehodě, vyžádá ho o vyjádření jeho pojišťovna po nahlášení škody vámi jako poškozeným. Bohužel se v tomto případě stává, že viník nehodu které si není vědom neuzná a pojišťovna vámi nárokovanou škodu zamítne. Pozor některé pojišťovny neproplácí škody na čelních sklech z povinného ručení před vámi jedoucího vozidla!!!
PRO BEZPROBLÉMOVÉ ŘEŠENÍ ŠKODY Z POVINNÉHO RUČENÍ KONTAKTUJTE AUTOSKLO TEAM

Pojistná událost z připojištění autoskel nebo havarijního pojištění

Při řešení škody z uvedených pojistek vyřídíme veškerý servis za vás a hlavně vždy kontrolujeme podmínky ve vaší pojistce tak, aby jsme měli jistotu kolik vám pojišťovna zaplatí ještě před započetím opravy. Zjistíme limit plnění, spoluúčast i případný dluh na pojistném, který by mohl mít vliv na proplacení faktury a informujeme vás o nich před opravou, aby jste přesně věděli, kolik peněz za opravu vašeho skla zaplatíte.
PRO BEZPROBLÉMOVÉ ŘEŠENÍ ŠKOD Z PŘIPOJIŠTĚNÍ SKEL KONTAKTUJTE AUTOSKLO TEAM

Pojistná událost na skle z ostatních druhů pojištění

Za naší dlouholetou praxi máme zkušenosti s řešením škod i z nestandartních druhů pojištění jako jsou cestovní pojištění , pojištění odpovědnosti , živelné pojištění, pojištění domácnosti či osob. Při řešení takových škod je nutná spolupráce s likvidací pojišťovny , protože kvůli rozdílnosti pojistných podmínek není úplně jisté, že škodu pojšťovna bezproblémů uhradí. Ne ve všech případech je tedy možné řešit tyto škody s plněním na servis.
PRO ŘEŠENÍ ŠKODNÍCH UDÁLOSTÍ Z UVEDENÝCH POJISTEK KONTAKTUJTE AUTOSKLO TEAM

líbíl se vám článek?

Share on facebook
Sdílet na Facebook
Share on twitter
Sdílet na Twitter
Share on linkedin
Sdílet na Linkdin
Share on email
Sdílet Emailem

domluvte si s námi schůzku

najdete nás v 7 městech