S pavoukem na autoskle se dobře neřídí.

poradenský

servis

Potřebujete vyřešit pojistnou událost nebo chcete radu odborníka? Obraťte se na nás.

pojistná událost

  • Máte poškozené autosklo a nevíte jestli je pojištěné?
  • Nemáte chuť zabývat se řešením škody s pojišťovnami?
  • Hledáte AUTOSERVIS, kde si vše vyřídí sami?
  • Chcete mít jistotu, že oprava proběhne bez problémů?
Kontaktujte nás a my se o všechno postaráme za Vás.
Naše práce není pouze oprava vozidla, zahrnuje komplexní administrativní servis od zjištění krytí vaší pojistné smlouvy popřípadě smlouvy viníka nehody, nahlášení škodní události, odeslání všech pojišťovnou požadovaných dokumentů a samozřejmě i převzetí pojistného plnění. Vy tak za opravu či výměnu autoskla neplatíte nic popřípadě pouze rozdíl mezi fakturovanou a pojišťovnou proplacenou částkou (DPH u plátců daně, spoluúčast nebo doplatek). Tento rozdíl zjišťujeme vždy ještě před započetím opravy. Po ukončení škodní události naše práce nekončí. V případě, že pojišťovna uzavře škodní událost jiným způsobem než proplacením faktury , vyřídíme formality nutné k reklamacím a stížnostem a uděláme vše proto, aby pojišťovna dostála svých závazků, stejně jako to vyžaduje od svých klientů. Více informací zde

Potřebujete vyřešit pojistnou událost?

Jak postupovat

depositphotos_249324328-stock-photo-girl-using-smartphone-car-edit2

domluvte

si schůzku

S drobnými šrámy si ve autoskloservisu poradí.

poraďte se

s odborníky

Depositphotos_204805052_L_edit

vše vyřídíme

za vás

image

VYZVEDNĚTE

SI OPRAVENÉ AUTO

domluvte si s námi schůzku

najdete nás v 7 městech

poradenský servis

Jako odborníci v oblasti autoskel a autosklo servisu jsme připraveni vám nejen jako našim zákazníkům a partnerům, vždy co nejodborněji poradit při řešení jakéhokoliv problému s autoskly. Jsme také připraveni vám odpovědět na všechny dotazy týkající se oprav, výměn i cen autoskel. Rádi vám poradíme i při jednání s pojišťovnami a to jak při uzavírání smlouvy, tak i při případné likvidaci škodních událostí.

Všechny naše praxí nasbírané zkušenosti a znalosti rádi využijeme k tomu, abyste poznali, že jsme opravdu odborníci ve svém oboru autosklo servis a aby pro vás naše stávající i budoucí zákazníky bylo spojení AUTOSKLO TEAM samozřejmostí.

online dotaz

Kliknutím na "Odeslat zprávu" souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Více informací zde GDPR.

blogujeme aneb

Rady a tipy od profesionálů

Autosklo po lublikaci kolejnic dočistěte hadříkem.

Naše služby

Oprava a výměna autoskla
a mnohem více

Naše práce nejsou jen opravy a výměny předních čelních autoskel, ale opravujeme i boční autoskla, zadní autoskla a v rámci možností se zabýváme i servisem střešních i ostatních oken do automobilů. Při nákupu autoskel a materiálů k jejich opravám potřebných spolupracujeme s hlavními dodavateli předních čelních, bočních i zadních autoskel do ČR, kterými jsou firmy AGC, PILKINGTON a SAINT GOBAIN.