autoskloteam-praha (13)

autosklo team

Praha

Zařídíme výměnu nebo opravu poškozeného autoskla profesionálně, rychle a efektivně.

Informace o pobočce

Adresa

K Hájům 2671/8
15500 Praha

Otevírací doba

pondělí - pátek: 8:00 - 17:00
sobota: 8:00 - 12:00
neděle: po tel. domluvě

Provozovna AUTOSKLO TEAM Praha 5 Stodůlky sídlí na adrese K Hájům 2671/8, Praha 5 – Stodůlky přímo v areálu bývalých Staveb silnic a železnic. Objekt pobočky AUTOSKLO TEAM Praha 5 je označen reklamními plachtami s nápisy AUTOSKLO TEAM, VÝMĚNA AUTOSKEL a další. Od vjezdu do areálu z ulice K Hájům vás přímo k nám do Autosklo Team Praha 5 dovedou dobře viditelné směrovky. V areálu najdete AUTOSKLO Team Praha vedle firmy Stiebel Eltron.

Možnost parkování je přímo u provozovny AUTOSKLO TEAM Praha 5. Velikost dílny nám poskytuje dostatek prostoru pro opravy, výměny autoskel osobních, nákladních vozidel i autobusů za všech povětrnostních podmínek. I zákazníci AUTOSKLO TEAM Praha 5 mohou při opravách, výměnách poškozeného autoskla i při dalších službách využít prostory kanceláře s pohodlným sezením, WC, občerstvením a WIFI připojením.

Pobočka AUTOSKLO TEAM Praha 5 – Stodůlky nabízí kompletní služby AUTOSKLO TEAM jako výměna autoskla, oprava bodového poškození autoskla, prodej autoskel, autosklo poradenský servis, a další služby jak v prostorách pobočky AUTOSKLO TEAM Praha 5 – Stodůlky, tak i jako výjezdní mobilní autosklo servis. Služby mobilního servisu AUTOSKLO TEAM je možné využít po celém území hlavního města Praha včetně jeho hlavních částí jako Praha 1, Praha 2, Praha 3, Praha 10 i v přilehlých částech jako Praha Zbraslav, Praha Radotín, Praha Suchdol a dalších.

Mobilní autosklo servis AUTOSKLO TEAM PRAHA

Vzhledem ke kvalitnímu zázemí a zkušenostem naší společnosti Autosklo Team jsme vytvořili pro naše zákazníky poměrně unikátní službu – výměna či oprava autoskla přímo u Vás, resp. v terénu.

Díky velkému počtu našich poboček (autosklo Liberec, autosklo Jablonec n.N., autosklo Ústí n.L., autosklo Litoměřice a autosklo Praha) a našemu mobilnímu servisu Autosklo team jsme schopni poskytnout výměnu či opravu autoskla po celém území ČR, kdekoliv ve městech Praha, Liberec, Ústí n.L., Jablonec n.N., Litoměřice a i v zahraničí. AUTOSKLO TEAM Praha 5 a její servisní tým má za sebou úspešné montáže čelních autobusových autoskel v Německu, Rakousku, Holandsku a Francii.

potřebujete objednat naše služby?

Jak postupovat

depositphotos_249324328-stock-photo-girl-using-smartphone-car-edit2

domluvte

si schůzku

S drobnými šrámy si ve autoskloservisu poradí.

poraďte se

s odborníky

Depositphotos_204805052_L_edit

vše vyřídíme

za vás

image

VYZVEDNĚTE

SI OPRAVENÉ AUTO

Naše služby

Oprava a výměna autoskla
a mnohem více

Naše práce nejsou jen opravy a výměny předních čelních autoskel, ale opravujeme i boční autoskla, zadní autoskla a v rámci možností se zabýváme i servisem střešních i ostatních oken do automobilů. Při nákupu autoskel a materiálů k jejich opravám potřebných spolupracujeme s hlavními dodavateli předních čelních, bočních i zadních autoskel do ČR, kterými jsou firmy AGC, PILKINGTON a SAINT GOBAIN.

filosofie autoskloteamu

proč spolupracovat s námi?

profesionální přístup

Na prvním místě je pro nás vždy kvalitně odvedená práce. Pro výměnu či opravu autoskla a autoskel používáme pouze vyzkoušené metody a kvalitní materiály, které jsou základem kvalitně odvedené práce v každé činnosti nejen u autoskla a autoskel. Ke všem našim činnostem přistupujeme zodpovědně a profesionálně.

SPOKOJENÝ ZÁKAZNÍK

Hlavním produktem naší práce je, byl a vždy bude, spokojený zákazník, který se k nám bude vracet jako k osvědčenému partnerovi v oblasti výměny autoskla, opravy čelního předního skla a rád nás doporučí svým přátelům, kolegům a známým. Cílem naší práce je, aby opravy a výměny autoskel byly pro naše klienty co nejvíc bezstarostí a zbytečných administrativních povinností.

PŘÍJEMNÉ PROSTŘEDí

Chceme, aby výměna autoskla nebo oprava předního čelního skla byla pro všechny zákazníky na našich pobočkách příjemná a tomu se snažíme přizpůsobit vzhled provozoven, barvy, jejich vybavení a hlavně naše vystupování a celkový přístup k zákazníkovi. Chceme být pro naše klienty partner, ke kterému se rádi vrátí a naše slušné a příjemné jednání je proto samozřejmostí.

NADSTANDARTNÍ "A‑TEAM" SLUŽBY

Snažíme se zákazníkům vyjít vstříc opravdu ve všem co je v našich silách a každý zákazník od nás vždy dostane ten nejlepší možný servis, nejen při opravách autosklo a autoskel, ale při všech činnostech společnosti AUTOSKLO TEAM s.r.o.

PORADENSKÝ AUTOSKLO SERVIS

jako odborníci v oblasti autosklo oprav jsme připraveni vám nejen jako našim zákazníkům vždy co nejodborněji poradit a odpovědět při jakémkoliv problému a dotazu týkajícího se poškození autoskla, vlastností autoskla a autosklo obecně

Autosklo po lublikaci kolejnic dočistěte hadříkem.

recenze

Co říkají naši klienti

Mám autodopravu a můžu tuto firmu jen doporučit. Všude jinde, kde jsem potřeboval stejné služby, nebyly na takové úrovni jako tady, včetně přátelského jednání, hlavně cenově je to lepší jak u konkurence.
Josef Kavka
červenec, 2021
Můžu všem vřele doporučit. S Autoskloteam mám zkušenosti cca 8 let, vždy vše na jedničku. Přístup, rychlost a kvalita práce.
Dušan Sochor
říjen, 2021
Určitě znovu doporučuji, nikam jinam bych auto na výměnu okna už nedal. Maximální spokojenost a rychlost, moc děkujeme.
David Zanta
září, 2021
Vše rychle zařízené, bez problému. Super komunikace, hezké prostředí. Jako bonus vyluxované auto!
Lukáš Voplakal
září, 2021
image

o společnosti

My zaměstnanci AUTOSKLO TEAM s.r.o. máme s opravami autoskel, výměnami autoskel a prodejem autoskel i doplňkových materiálů k montážím a opravám skel, dlouholeté zkušenosti. Našim hlavním cílem v tomto oboru, je pomoci zákazníkům od nepříjemného problému, který rozbité či jinak poškozené autosklo přináší nebo může přinést a to tak, aby klienta oprava jakkoliv poškozeného autoskla stála co nejméně starostí, sil a v neposlední řadě i peněz. Více o nás »

sídlo:

Suchá 1, 400 02 Stebno

Informace o firmě

IČ: 28713397, DIČ: CZ28713397

volejte nonstop

jsme dostupní 24/7

online poptávka

Kliknutím na "Odeslat zprávu" souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Více informací zde GDPR.

blogujeme aneb

Rady a tipy od profesionálů

Poptávka byla odeslána.

Děkujeme. Na váš e-mail jsme zaslali kopii zprávy.