AUTOSKLO TEAM Liberec - výměna a oprava čelního skla

Popis cesty do naší pobočky AUTOSKLO TEAM Liberec 6

Provozovna AUTOSKLO TEAM Liberec sídlí na ulici Dr. Milady Horákové v Liberci mezi areálem Teplárny Liberec a sběrnými surovinami. Objekt pobočky AUTOSKLO TEAM je označen velkým reklamním logem na budově provozovny směrem do ulice. Vjezd do uzavřeného areálu AUTOSKLO TEAM Liberec je přímo z hlavní ulice a před provozovnou je na ulici Dr. Horákové dostatek parkovacích míst rezervovaných pro vás, naše zákazníky.

Popis pobočky AUTOSKLO TEAM Liberec 6

Možnost parkování je přímo v areálu provozovny nebo přímo na ulici Dr.M.Horákové. Velikost uzavřeného areálu a dílny nám poskytuje dostatek prostoru pro opravy a výměny autoskel osobních, nákladních vozidel i autobusů za všech povětrnostních podmínek. Naši zákazníci mohou při opravách, výměnách poškozeného autoskla i při dalších službách využít prostory kanceláře s pohodlným sezením, občerstvením, WC a WIFI připojením.

Provozní doba a informace o pobočce AUTOSKLO TEAM Liberec 6

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

Sobota

Neděle

7:00 - 17:00

7:00 - 17:00

7:00 - 17:00

7:00 - 17:00

7:00 - 17:00

8:00 - 12:00

po tel. dohodě

   Adresa provozovny AUTOSKLO TEAM Liberec:

   AUTOSKLO TEAM s.r.o.
   Dr. Milady Horákové 672/30a - NOVĚ u Teplárny
   46001 Liberec IV - Perštýn

   GPS souřadnice:

 pozor změna polohy provozovny !!!

50.7596947N, 15.0564681E

   Mapa zde ...

   Odpovědná osoba: Michal Belda

   Kontakty:
   tel.: 606151151, 482319596
   mail: liberec@autoskloteam.cz

Popis služeb pobočky AUTOSKLO TEAM Liberec 6 - Rochlice

Pobočka AUTOSKLO TEAM Liberec nabízí kompletní služby AUTOSKLO TEAM jako výměna autoskla, oprava poškození autoskla, prodej autoskel, autosklo poradenský servis, i další služby, jak přímo v prostorách pobočky AUTOSKLO TEAM Liberec, tak i jako výjezdní mobilní autosklo servis. Služby mobilního autoskla pobočky AUTOSKLO TEAM Liberec je možné využít po celém území města Liberec, v celém okrese Liberec i v celém Libereckém kraji a jeho okolí.

Mobilní autosklo servis Autosklo TEAM Liberec

Vzhledem ke kvalitnímu zázemí a zkušenostem naší společnosti Autosklo Team jsme vytvořili pro naše zákazníky poměrně unikátní službu - výměna či oprava autoskla přímo u Vás, resp. v terénu.

Díky velkému počtu našich poboček ( autosklo Liberec, autosklo Jablonec n.N., autosklo Ústí n.L.autosklo Litoměřice a autosklo Praha) a našemu mobilnímu servisu Autosklo team jsme schopni poskytnout výměnu či opravu autoskla po celém území ČR, kdekoliv ve městech Praha, Liberec, Ústí n.L., Jablonec n.N., Litoměřice a i v zahraničí.