Autofólie

AUTOSKLO TEAM - ÚPRAVY VAŠEHO AUTA AUTOFÓLIEMI

Na všech pobočkách AUTOSKLO TEAM se zabýváme homologovanými úpravami vozidel autofóliemi 3M. Hlavní činností v tomto oboru jsou pro nás polepy autoskel, ve kterých mají naši pracovníci mnoholetou praxi. Stejně jako při výměnách a opravách autoskel, tak i u autofólií je u nás na prvním místě kvalita. Proto od začátku naší činnosti používáme pouze pro nás kvalitní a lety odzkoušené výrobky firmy 3M, která v oboru autofólií patří mezi absolutní špičku. Zabýváme se i trendovými polepy karoserií vozidel, ale pouze nedostatek času nám nedovoluje se tomuto oboru věnovat se 100% nasazením na všech provozovnách. V tuto chvíli máme za sebou několik celopolepů vozidel včetně polepu našich firemních vozidel do jednotného vzhledu a nespočet polepů střech, kapot i jiných částí vozidel.

Jsme zástupcem firmy 3M, která i díky své více než stoleté historii, zaručuje kvalitu všech svých výrobků. S autofóliemi 3M pracují naši zaměstnanci déle než deset let a jejich stálá kvalita nás nenutí ani uvažovat o jiném dodavateli fólií na polepy autoskel.
Všechny námi nabízené autofólie 3M mají homologaci 8SD 2546 pro použití na vozidlech v ČR a splňují tím vlastnosti, které určuje vyhláška při polepu všech autoskel mimo čelního a skel řidiče a spolujezdce. U těchto skel obecně platí, že nesmí být polepeny jinou než čirou fólií, aby opravdu měli určenou propustnost viditelného světla 70%. 3M však přišlo v roce 2012 s novinkou - autofólie CR90 zajistí pohodlí posádky jako běžné autofólie i při minimálním zatmavení.

 

3M crystalline 90 - autofólie, s níž nemusíte mít strach z pokut

Řešíte polep předních stahovacích autoskel vašeho auta, ale máte obavy z pokut a technické kontroly. 3M nabízí také prémiovou solární fólii 3M™ Crystalline 90. Ta byla testována Technickým a zkušebním ústavem stavebním Praha, akreditovanou zkušební laboratoří v Teplicích, a změřená propustnost světla při její aplikaci na přední boční autosklo vozu Škoda Fabia tónované již z výroby (25% zatmavení). Dle stanoviska tohoto ústavu výrobek v tomto případě splňuje požadavek EHK č. 43 a Vyhlášky Ministerstva dopravy a spojů ČR č.341/2002 Sb. na minimální propustnost předních bočních skel. 3M™ Crystalline 90 je jako jediná na trhu založena na bázi vícevrstvé nemetalické nanotechnologie. Vedle dalších vlastností umožňuje díky ní odraz až 34% celkové solární energie při současném zachování téměř čirého vzhledu. V letních měsících tak pomáhá udržet přijatelnou teplotu ve voze a snižuje množství energie potřebné pro klimatizaci.

Jedinou vlastností, která v tuto chvíli lehce odrazuje klienty od koupi 3M™ Crystalline 90 na autoskla svého miláčka je vyšší cena. Informujte se na cenu autofólií na kterékoliv z našich poboček a třeba vás mile překvapíme naší nabídkou.

Mrkněte na reportáž z Autosalonu na Primě a třeba vás to přesvědčí o účinnosti autofólie 3M™ Crystalline 90 http://www.youtube.com/watch?v=whOdl6JuM6U