4 tipy, jak zvýšit cenu vašeho ojetého vozu

Nebudeme se věnovat množství najetých kilometrů, ani stavu vaší karoserie. V tomto článku vám dáme tipy na jednoduché a finančně dostupné úpravy vozu, které dokážou vystřelit cenu ojetiny o tisíce až desetitisíce korun nahoru, pomoci rychlému prodeji a přitom nezruinují váš rozpočet.

 

S naším servisem budete mít navíc jistotu profesionálního provedení a získáte i několik dobrých argumentů, kterými můžete zájemce o koupi přesvědčit. Chcete využít našich služeb? Pojďte do toho s námi a napište nám nebo zavolejte.

TIP č. 1: Pryč s prasklinami na čelním skle

Neodrazujte potencionálního nového majitele drobnou prasklinou na čelním skle. Navíc jízda s poškozeným čelním sklem může stát řidiče nemalou pokutu a strhnutí bodů. 

Ne každý má povědomí o způsobu opravy, a kolik taková služba může stát. Kupující si jistě hned představí nutnost výměny celého autoskla. To ovšem nemusí být vůbec pravda. Úspěšně jsme již opravili stovky malých děr, ďubek i ťupek díky technice scelování skla. Oprava bodových poškození čelních autoskel probíhá osvědčeným a homologovaným způsobem. 

Objednejte se k nám na pobočku nebo zavolejte a my už se o vše postaráme.

TIP č. 2: Luxusní vzhled díky autofóliím

Zatemněná skla jsou atraktivní a přidají na luxusním vzhledu automobilu. A není to jen o vzhledu. Tónovaná okna přináší vyšší soukromí, komfort při cestování i lepší ochranu proti vykradení vozu. U nás používáme kvalitní fólie 3M a i ta nejlevnější varianta posune vaše auto o další level výš v prodejní kategorii. 

Vyberte si pobočku a zavolejte nám nebo rovnou přijeďte na konzultaci. Vybereme tu nejlepší autofólii pro váš vůz a zajistíme její profesionální instalaci.

TIP č. 3: Přidejte nadstandardní ochranu proti krádeži

Odraďte zloděje prostým ale účinným označením oken. Principem označení je faktické znehodnocení vozidla pro zloděje. Každý, kdo musel z jakékoli příčiny přesklít celý automobil ví, že to přišlo řádově na dvacet a více tisíc korun. O tyto peníze zloděj nutně přichází, pokud odcizí vozidlo s označenými okny.

V Autosklo Team provádíme označení oken kódem SBZ OCISS. To zajišťuje o 96% nižší pravděpodobnost, že bude vaše auto odcizeno. Služba za několik stovek může vynést tisíce pro vás a jistotu pro budoucího majitele. 

TIP č. 4: Oslňte nového majitele zářivými světlomety

Čiré a dobře vypadající světla na autě podtrhnou design a duši celého automobilu. Zaručí také dobrou svítivost, která je nezbytná pro bezpečnou jízdu. Odstranění zakalení plastu snadno dosáhnete rozleštěním světlometů. Díky tomuto nenáročnému a finančně velice dostupnému zákroku zvýšíte cenu vašeho vozu o další tisíce korun.

U nás budete mít rozleštění 1 ks světlometu už od 500 Kč. Tak na nic nečekejte a přijeďte k nám na pobočku nebo zavolejte. 

líbíl se vám článek?

Share on facebook
Sdílet na Facebook
Share on twitter
Sdílet na Twitter
Share on linkedin
Sdílet na Linkdin
Share on email
Sdílet Emailem

domluvte si s námi schůzku

najdete nás v 7 městech