Ušetřete renovací světel

RENOVACE SVĚTLOMETŮ

Renovace a leštění světlometů na vozidle technologií 3M provádíme v Praze, Mladé Boleslavi, Liberci, Jablonci nad Nisou, Karlových Varech, Litoměřicích nebo a také v Ústí nad Labem.

Máte-li starší auto, je pravděpodobné, že se potýkáte s problémem zažloutlých, až mléčných povrchů světlometů, který má vliv na estetický vzhled vozidla i samotnou svítivost světlometů. Nezřídka se stává, že vozidlo ani neprojde STK z důvodu špatné svítivosti lamp. Opotřebení reflektorů auta je způsobeno především stářím, povětrnostními vlivy, odraženými kamínky, nečistotami z vozovky nebo kartáči automatických myček. 

Proč je dobré leštění světel?

V prvé řadě je světlo zašlých reflektorů méně intenzivní, což snižuje bezpečnou jízdu. Rozleštěním světlomů získáte zpět plnou záři světel a v druhé řadě vylepšíte vzhled vašeho auta. A takové detaily hrají důležitou roli při jeho prodeji.

Leštění světlometů je mnohonásobně levnější než kompletní a nákladná výměna. Rozleštěním světlometů tak ušetříte nemalé peníze.

Jak to u nás probíhá?

Základem je u nás osobní návštěva na provozovně, při které vám pracovník sdělí, jestli je renovace světlometů ve vašem případě nutná, vhodná a i proveditelná.

Při přistavení vozidla na smluvený termín během 2-3 hodin provádíme tyto práce:

  • Omytí povrchu a zabezpečení okolí světlometů před poškrábáním
  • Základní broušení pro odstranění mírného až středního poškrábání a rýh
  • Dvojité jemné broušení pro dokonalou čirost
  • Vyleštění speciální leštící sadou 3M

Proč přenechat renovaci světel nám?

Jednoduše proto, že jsme profesionálové a renovace světlometů běžně provádíme. Profesionální službu zvládneme během 2-3 hodin od předání vozidla. Samozřejmostí je vybavenost našich dílen odpovídajícím nářadím a materiálem pro dokonalý výsledek. Správným postupem leštění prodloužíme životnost světel minimálně o 3 roky.

Autoskloteam - renovace a leštění světlometů

Na kolik vás služba vyjde?

Účtujeme od 500,- Kč za renovaci jednoho světlometu.

Máte zájem o renovaci světlometů na vašem autě?

Zastavte se na naší pobočce ještě dnes nebo si domluvte termín konzultace. Můžete se s námi spojit i telefonicky na uvedených číslech poboček.

líbíl se vám článek?

Share on facebook
Sdílet na Facebook
Share on twitter
Sdílet na Twitter
Share on linkedin
Sdílet na Linkdin
Share on email
Sdílet Emailem

domluvte si s námi schůzku

najdete nás v 7 městech