Pojistná událost

MÁTE POŠKOZENÉ AUTOSKLO A NEVÍTE JESTLI JE POJIŠŤĚNÉ?
NEMÁTE CHUŤ ZABÝVAT SE ŘEŠENÍM ŠKODY S POJIŠŤOVNAMI?
NEBAVÍ VÁS HOVORY S PRACOVNÍKY INFOLINEK POJIŠŤOVEN?
JSTE ZVYKLÍ ŽE SI V AUTOSERVISU VŽDY VYŘÍDÍ VŠE SAMI?
CHCETE MÍT JISTOTU ŽE VAŠE OPRAVA PROBĚHNE BEZPROBLÉMŮ?

Zavolejte nám a my se o všechno postaráme za Vás

Naše práce není  pouze oprava vozidla, zahrnuje  komplexní administrativní servis  od  zjištění krytí vaší pojistné smlouvy popřípadě smlouvy viníka nehody, nahlášení škodní události, odeslání všech pojišťovnou požadovaných dokumentů a samozřejmě i převzetí pojistného plnění. Vy tak za opravu či výměnu autoskla neplatíte nic popřípadě pouze rozdíl mezi fakturovanou a pojišťovnou proplacenou částkou (DPH u plátců daně, spoluúčast nebo doplatek). Tento rozdíl zjišťujeme vždy ještě  před  započetím  opravy. Po ukončení  škodní události  naše práce  nekončí.  V  případě,  že pojišťovna  uzavře  škodní událost  jiným způsobem než  proplacením faktury , vyřídíme formality nutné  k reklamacím  a stížnostem  a  uděláme vše proto, aby  pojišťovna  dostála  svých závazků, stejně jako to vyžaduje od svých klientů.

✓ zjištění podmínek vašeho pojištění vozidla 

✓ nahlášení škodní události příslušné pojišťovně
✓ zajištění prohlídky poškozeného autoskla
✓ vyřízení náležitostí s leasingovými společnostmi
✓ odeslání kompletní dokumentace přímo likvidaci
✓ převzetí pojistného plnění přímo od pojišťovny

 

Varianty pojistných událostí při opravách a výměnách autoskel 

Pojistná událost na skle s plněním z povinného ručení viníka.

U  tohoto  řešení je  vždy  nutný kontakt  pojištěného a  to nejlépe  přímo vámi  nebo  námi. V případě, že se vám  nepodaří zkontaktovat  viníka neprodleně  po nehodě,  vyžádá ho  o vyjádření jeho pojišťovna po nahlášení škody vámi jako poškozeným.  Bohužel  se v tomto případě stává, že viník nehodu které si není vědom neuzná a pojišťovna vámi nárokovanou škodu zamítne. Pozor některé pojišťovny  neproplácí  škody na čelních sklech  z povinného ručení před vámi jedoucího vozidla!!!
PRO BEZPROBLÉMOVÉ ŘEŠENÍ ŠKODY Z POVINNÉHO RUČENÍ KONTAKTUJTE AUTOSKLO TEAM

Pojistná událost z připojištění autoskel nebo havarijního pojištění 

Při řešení škody z uvedených pojistek vyřídíme veškerý servis za vás a hlavně vždy kontrolujeme podmínky  ve  vaší  pojistce  tak,  aby jsme  měli jistotu  kolik  vám  pojišťovna  zaplatí  ještě před započetím opravy. Zjistíme  limit  plnění,  spoluúčast i případný  dluh  na pojistném, který by mohl mít vliv na  proplacení faktury  a informujeme  vás  o  nich před  opravou,  aby  jste přesně  věděli, kolik peněz za opravu vašeho skla zaplatíte.  
PRO BEZPROBLÉMOVÉ ŘEŠENÍ ŠKOD Z PŘIPOJIŠTĚNÍ SKEL KONTAKTUJTE AUTOSKLO TEAM

Pojistná událost na skle z ostatních druhů pojištění    

Za naší  dlouholetou praxi  máme zkušenosti s  řešením škod i z  nestandartních druhů  pojištění jako jsou  cestovní  pojištění ,  pojištění  odpovědnosti ,  živelné pojištění, pojištění  domácnosti  či  osob. Při  řešení  takových  škod  je  nutná  spolupráce  s likvidací pojišťovny , protože  kvůli  rozdílnosti pojistných podmínek není úplně jisté, že škodu pojšťovna bezproblémů uhradí. Ne ve všech případech je tedy možné řešit tyto škody s plněním na servis.   
PRO ŘEŠENÍ ŠKODNÍCH UDÁLOSTÍ Z UVEDENÝCH POJISTEK KONTAKTUJTE AUTOSKLO TEAM